PRACA

Pracownicy to fundament naszej firmy. Tak jak jest na budowie, tak i u nas bez pracowników nie istniałoby nasze przedsiębiorstwo. Wiemy, ile wart jest dobry pracownik, dlatego korzystne warunki finansowe, to tylko jeden z elementów, które (jak mamy nadzieję) przyciągnie Cię do naszej firmy.

Poza typowymi dodatkami, jak przysłowiowe już „owocowe czwartki” i „praca w młodym i dynamicznym zespole”, możemy zaproponować ścieżkę, która prowadzi przez rozwój, samodoskonalenie, rozwijanie umiejętności aż do celu - awansu.

O narzędziach pracy nawet nie powinniśmy wspominać - dla nas to oczywista kwestia, wiemy jednakże, że nie wszędzie tak jest. Zapewnimy Ci narzędzia, dzięki którym będziesz mógł komfortowo wykonywać swoje zadania.

Lubisz podróżować? Wspaniale! Zajmujemy się realizacją inwestycji budowlanych w całej Polsce - będzie mnóstwo okazji do zwiedzania (oczywiście po skończonej pracy).

Ważna dla nas jest przejrzystość. Dlatego cenimy sobie szczerość i uczciwość. Jakość i profesjonalizm nie są dla nas tylko pustymi słowami.

Jeżeli wiesz, że chcesz swoją przyszłość związać z branżą budowlaną i rozwijać się w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - koniecznie napisz do nas! Wyślij nam swoje CV na adres mailowy. Czekamy na Ciebie!

zlote_morawce

Firma z mocną i ugruntowaną pozycją na rynku.

pracownicy

Wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem.

artiflora7

Setki wykonanych realizacji w Polsce i Europie.

maszyna7

Dziesiątki hektarów hal budowanych każdego roku.

park_maszynowy_serwis

Własny, silnie rozbudowany park maszynowy i serwis.

biuro

Nowoczesne i dobrze wyposażone biuro.

onas_tophale

OFERUJEMY

tophale_onas

CENIMY

Jeśli jesteś osobą energiczną, chętną do pracy i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe dołącz do nas!

Wyślij swoje CV na maila biuro@top-hale.pl a my skontaktujemy się z Tobą.

Do zobaczenia!