Montaż obróbek blacharskich

Do właściwego wykończenia obiektu wykonanego w technologii obudowy lekkiej (płyta warstwowa oraz ścienna) niezbędne są obróbki blacharskie. Standardowo wykonuje się je z blachy stalowej ocynkowanej, która dodatkowo zabezpieczona jest powłoką lakierniczą. Na zamówienie Klienta pracujemy również z blachami tytanowo-cynkowymi lub miedzianymi. Nie stanowi dla nas żadnego problemu wykonanie nawet najtrudniejszych prac z zakresu montażu obróbek blacharskich.

Ze względu na duże ryzyko wystąpienia, potencjalnie niebezpiecznych, nieszczelności i nieciągłości w skorupie budynku warto wybrać firmę, która rzetelnie i dokładnie wykona montaż obróbek blacharskich. Nasz park maszynowy, a przede wszystkim profesjonalny zespół pracowników, który wie jak odpowiednio wykonać powierzone im prace, sprawiają, że termin realizacji zlecenia jest możliwie jak najkrótszy. Nie tylko termin realizacji projektu sprawia, że jesteśmy firmą z jedną z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku. Duże zasoby sił własnych sprawiają, że koszt realizacji zadania jest również bardzo atrakcyjny.

Wykonujemy obróbki blacharskie dla budynków i hal, ale naszą największą dumą są wielohektarowe projekty, które można znaleźć w zakładce „Realizacje”. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i Generalnych Wykonawców. Jeżeli szukasz terminowego i profesjonalnego Wykonawcy, który zaproponuje Ci konkurencyjną ofertę - skontaktuj się z nami! 


obrobka_blacharska
blacha_trapezowa