Montaż płyt warstwowych

Płyty warstwowe charakteryzują się doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi. Ich wytrzymałość idzie w parze z relatywnie niewielkim ciężarem jednostkowym i bogatą kolorystyką. Dzięki nim dowolnie można kształtować obiekty budowlane. Wszystko to sprawia, że popularność sandwich paneli jest coraz większa.

Nasza firma zajmuje się montażem płyt warstwowych od lat. Mamy doświadczenie w przenoszeniu płyt obornickich, co wpływa na minimalizację prawdopodobieństwa ich uszkodzenia przy przenoszeniu i podniesieniu. Stosujemy przyssawki podciśnieniowe - naprężenie w trakcie transportu rozkłada się równomiernie. Wybór paneli warstwowych znacznie skraca czas wykonania inwestycji, koszt budowy obiektu i jego dalszej eksploatacji. Jesteśmy firmą terminową, mamy duży zespół, który jest w stanie zapewnić szybki i bezproblemowy montaż, co w dłuższej perspektywie, przyczynia się do uniknięcia problemów z dotrzymaniem harmonogramów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty montażu płyt warstwowych.

Jesteśmy otwarci na każdego klienta - zarówno małe, jak i duże firmy. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie - analizujemy potrzeby i specyfikację techniczną. Pomożemy w doborze odpowiedniego rodzaju płyt warstwowych. Nasza współpraca może rozpocząć się już na etapie projektowym - oferujemy wsparcie w przygotowaniu projektu i na każdym etapie inwestycyjnym. 


oferta_plyta_warstwowa
artiflora4