Montaż konstrukcji stalowych

Stalowe obiekty, które mają być halami magazynowymi, centrami logistycznymi czy agrohalami będą służyć inwestorom przez wiele lat. W takich budynkach najważniejszy jest ich szkielet. Dlatego ważne jest, żeby wykonany został w sposób idealny. Nawet najmniejszy błąd podczas procesu stawiania konstrukcji stalowych, może prowadzić do zagrożenia dla instalacji, czy ludzi znajdujących się w okolicy. Wykwalifikowany zespół, składający się z monterów o wieloletnim doświadczeniu, odpowiednia kadra nadzorcza - to nasza gwarancja bezbłędnego wykonania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wznoszeniu konstrukcji stalowych. Na życzenie klienta przedstawiamy odpowiednie aprobaty materiałowe i certyfikacje.

Montaż konstrukcji stalowej to kluczowy etap każdej inwestycji budowlanej, która zakłada użycie technologii związanej ze stalą prefabrykowaną. Niezwykle istotne jest to, aby realizację tego zadania powierzyć zaufanej, terminowej i przede wszystkim profesjonalnej firmie, a taką właśnie jest nasza firma - TOP HALE.

Wykonujemy montaż konstrukcji w następujących zakresach:

  • hale magazynowe,

  • hale produkcyjne,

  • budowle przemysłowe

  • szklarnie.

Masz w planach inny rodzaj inwestycji? Skontaktuj się z nami. Przeanalizujemy Twoje zapytanie i znajdziemy optymalne rozwiązanie.


oferta_konstrukcje_stalowe
artiflora3