Montaż rynien

Kluczową kwestią podczas budowy każdego obiektu jest odwodnienie dachu. Niezależnie od tego, czy chodzi o domek jednorodzinny, czy halę o wielkości ponad 100 000 mkw. Najistotniejszym elementem układu odwodnienia dachu jest orynnowanie.

Firma TOP HALE oferuje usługę montażu oraz wymiany rynien. Zajmujemy się przede wszystkim montażem rynien, które zostały wykonane z blachy ocynkowanej, jednakże żaden inny materiał nie jest nam straszny. Nasi monterzy dbają o to, aby rynny były zainstalowane zgodnie z wytycznymi projektowymi, obowiązującymi normami i sztuką budowlaną. Zwracają szczególną uwagę na to, żeby orynnowanie było ustawione odpowiednio, a rury spustowe optymalnie rozmieszczone, dzięki czemu instalacja rzadziej się zatyka i efektywnie odbiera wodę z dachu. Nasza ekipa działa sprawnie, a zadania wykonuje terminowo. Wieloletnie doświadczenie połączone z ciągłym rozwojem, wieloma kursami i doskonaleniem pracowników, daje efekt w postaci bezbłędnego montażu orynnowania.

Współpracujemy bezpośrednio z najlepszymi producentami materiałów i elementów składających się na rynnowy system odwodnienia dachów, dlatego możemy zaoferować konkurencyjne stawki zarówno za sam montaż rynien jak i materiały. Realizujemy zlecenia w całej Polsce, a  nasz park maszyn, umożliwia redukcję kosztów wynikających z wynajmu dodatkowego sprzętu i wykwalifikowanych operatorów. Zapraszamy do kontaktu zarówno Inwestorów jak i Generalnych Wykonawców, którzy szukają rzetelnych Wykonawców.  


oferta_montaz_rynien